About

O nas


Naszą wizytówką są wyniki w pracy z zawodnikami PRO i amatorami. Staramy się aby każdy zawodnik mógł osiągać rezultaty na miarę swoich możliwości jednocześnie czerpiąc radość z treningów.

Treningi on-line, obozy triathlonowe, konsultacje treningowe przygotowane przez specjalistów od triathlonu

Netter&Siejakowski Team łączy w sobie wieloletnie doświadczenie trenerskie we współpracy z najlepszymi polskimi zawodnikami z nowoczesnymi metodami treningu i analizy. Staramy się, aby każdy zawodnik otrzymał nie tylko w najlepszy dla siebie trening, ale także wiedzę potrzebną do sprawniejszej regeneracji, prawidłowego odżywiania, przemyślanej taktyki na zawodach itp.

Nasi zawodnicy wielokrotnie zdobyli podium w kategoriach wiekowych na dystansach od 1/8 do ironman w Polsce i za granicą (m.in. Aleksandra Obiedzińska – III miejsce 5i50 Cervia) oraz kwalifikowali się na Mistrzostwa Świata Ironman 70.3 (mi.in. Paweł Reszke, Remigiusz Cichosz, Magdalena Lenz, która zajęła 7 miejsce w kategorii wiekowej 30-34).

Zajmujemy się również sportem wyczynowym. Nasza współpraca doprowadziła do największego sukcesu polskiego triathlonu ostatnich lat czyli 4go miejsca Roksany Słupek na Mistrzostwach Europy juniorów oraz 2go miejsca w Pucharze Europy Elity na dystansie standard. W sezonie 2018 nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na podium Mistrzostw Polski m.in. Dawid Goryński – I miejsce w MP juniorów w duathonie, Jacek Krawczyk – I miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Elity, Michał Jarliński – II miejsce w MP juniorów w triathlonie. Ponadto w tym roku Sebastian Najmowicz uzyskał drugi czas w historii polskiego długiego dystansu na zawodach IRONMAN Texas 8:21:51

MICHAŁ SIEJAKOWSKI


Mistrz Europy w duathlonie (1997), wielokrotny Mistrz Polski w triathlonie na wszystkich dystansach, uczestnik Mistrzostw Świata IRONMAN na Hawajach (2006) i half IRONMAN w Australii (2016).

Trener medalistów Mistrzostw Polski na dystansie sprinterskim (Julia Goc 2014) i długim (Sebastian Najmowicz 2017). Obecnie trener zawodników PRO mi.in. Roksany Słupek, Dawida Goryńskiego, braci Najmowicz.


PIOTR NETTER


Wieloletni trener Kadry Narodowej (1996-2008). Doprowadził Marka Jaskółkę do udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Trener Mistrza Europy w duathlonie Michała Siejakowskiego, Mistrzów Polski w triathlonie ELITA na dystansie klasycznym i sprinterskim (m.in. Filip Szołowski, Marcin Florek, Mateusz Rak, Sylwester Kuster).

Jego zawodnicy wielokrotnie startowali w zawodach rangi mistrzowskiej i pucharowej ETU i ITU i zdobywali miejsca TOP 15 (2006 – 13 MME Marcin Florek, 12 MMŚ  Marcin Florek, 2007 – 11 MMŚ Piotr Grzegórzek, 13 MŚ Elity Marek Jaskółka, 2008 – 11 MME Piotr Grzegórzek, 12 MME Przemek Szymanowski).

Obecnie trener Roksany Słupek oraz zawodników TRI TEAM RUMIA (m.in. Jacek Krawczyk, Michał Jarliński). Trener koordynator OSSM Rumia.

Dawid Goryński
Dawid Goryński
UKS TRS Susz
Mistrz Polski 2018 juniorów w duathlonie Mistrz Polski 2019 juniorów w duathlonie i triathlonie 27 miejsce w Pucharze Europy w triathlonie Zagrzeb 2019    
Roksana Słupek
Roksana Słupek
UKS TRI TEAM Rumia
4 miejsce na Mistrzostwach Europy juniorów 2018, 2 miejsce na Pucharze Europy Elity 2018, 15 miejsce na Pucharze Świata Elity 2018

Referencje


Piotra Nettera poznałem w 2012 roku. Po trzech latach współpracy z Trenerem zdobyliśmy Mistrzostwo Polski seniorów na dystansie  Ironman 140.6, oraz dwukrotnie wystąpiłem na Mistrzostwach Świata Ironman 70.3(2016,2018) Age group. Trenerowi zawdzięczam, nie tylko rozwój sportowy, ale również dużą dawkę wiedzy w sposobie podejścia do triathlonu. Ogrom doświadczenia jakie posiada sprawia, że trening który zadaje…

Paweł Reszke

Pracuję z Michałem od czterech lat i nie zamierzam przestać 😊 Nie ma sztampy, ani nudy! Dla mnie mega motywacją w pracy z Michałem jest nie tylko poprawa moich wyników i bycie życiówek w czasie zawodów z roku na rok, ale też pochwała za dobrze wykonany trening, świetna atmosfera na grupowych treningach i obozach szkoleniowych. Cierpliwy…

Aleksandra Obiedzińska

“Z Michałem współpracuję od czerwca 2018 roku. Tegoroczny sezon był dla mnie bardzo udany, a nie byłoby to możliwe bez dobrego przygotowania. Dzięki Michałowi zrobiłam duży postęp, a co najważniejsze bez kontuzji. Treningi są ciekawe, przejrzyste i dopasowane do możliwości zawodnika.”

Magdalena Lenz

Michał to profesjonalny i odpowiedzialny trener, z dużą wiedzą i wyczuciem możliwości zawodnika. Dzięki wspólpracy z Nim udało się spełnić jedno z moich największych marzeń – Ironmana na pełnym dystansie. Jestem mu za to ogromnie wdzięczny !!! Michał to solidna firma.

Sławomir Kapica

“Treningi przygotowane przez Michała są dobrane do potrzeb, możliwości i celów zawodnika, są różnorodne, nie są monotonne, widać postęp w przygotowywaniach”

Marcin Cichocki

“Team wykonuje wspaniałą robotę, prowadząc młodych ambitnych zawodników PRO oraz amatorów, którzy również mogą pochwalić się wynikami”

Remigiusz Cichosz