Obozy

15-26.01.2020 Benidorm


Obóz triathlonowy w Hiszpanii

Trenuj z najlepszymi

Benidorm zwany “Nowym Jorkiem Morza Śródziemnego” znajduje się 57 km na północ od lotniska Alicante.

W okolicy mamy do dyspozycji wspaniałe trasy kolarskie o zróżnicowanym terenie (płaskie wzdłuż wybrzeża i solidne góry w głąb lądu) z bardzo dobrą nawierzchnią.

Treningi biegowe wykonujemy na szutrowych ścieżkach lub tartanowym stadionie.

Natomiast trening pływacki realizujemy w hotelowym basenie lub pływalni miejskiej.

RH Princesa to 4 gwiazdkowy hotel położony w centrum Benidormu, blisko plaży Levante.

Uczestnicy obozu mają zapewnione pełne wyżywienie w hotelowej restauracji z bardzo bogatym menu. Wszystkie pokoje 2-osobowe i rodzinne są klimatyzowane/ogrzewane i posiadają prywatną łazienkę (z suszarką do włosów) oraz balkon. Do dyspozycji gości: telewizja satelitarna, mini bar, WiFi.

Goście mogą za dodatkową opłatą korzystać z hotelowego SPA (m.in.: jacuzzi, 2 baseny, sauna, masaże). Dla dzieci w hotelu znajduje się sala gier.

Podczas obozu odbędzie się 6-8 treningów kolarskich, 5-7 treningów biegowych oraz 3-6 treningów pływackich.

Grupy treningowe będą podzielone ze względu na poziom umiejętności zawodników w poszczególnych konkurencjach. Ze względów bezpieczeństwa w treningu kolarskim preferujemy aby zawodnicy zabrali ze sobą rowery szosowe.

W treningu pływackim będzie można skorzystać z video analizy techniki pływania i konsultacji z trenerem.

W cenie obozu oferujemy transport bagażu (1 duża torba sportowa) i roweru z Rumi lub Kwidzyna do Benidormu poprzez firmę spedycyjną. Dlatego przed transportem prosimy o zapakowanie roweru w karton rowerowy. Daty przyjęcia/odbioru bagażu i roweru zostaną podane zawodnikom w mailu.

Obóz triathlonowy w Benidormie 15-26.01.2020

Cena zawiera:

 • 11 dniowy pobyt w hotelu Princesa, z pełnym wyżywieniem, winem i wodą do kolacji
 • Transfer z lotnisko – hotel – lotnisko
 • Transport 1 szt. bagażu i roweru na trasie Rumia/Kwidzyn – Benidorm – Rumia/Kwidzyn
 • Opiekę trenerską
 • Wstęp na pływalnie miejską
 • Pomieszczenie na rower
 • WiFi w hotelu

Cena nie obejmuje:

 • Biletów lotniczych na trasie Gdańsk-Alicante-Gdańsk
 • Wejścia na basen hotelowy/SPA (25 euro/10 wejść)
 • Transportu dodatkowych bagaży (100 zł/ sztuka)

LIMIT MIEJSC: 20 OSÓB TRENUJĄCYCH

CENY:

 • pokój dwuosobowy – 3650 zł/osobę
 • pokój jednoosobowy – 4500 zł
 • pokój rodzinny (2+2) – 7450 zł
 • pokój rodzinny (2+1) – 6250 zł

Zaliczka w wysokości 1500 zł płatna do 20.12.2019 Pozostała kwota płatna do 10.01.2020

 

Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer 502 536 668 lub mailowo: siejakowski@nstriathlon.pl

Dni

Kilometrów

Trenerów

Zawodników

Referencje


Piotra Nettera poznałem w 2012 roku. Po trzech latach współpracy z Trenerem zdobyliśmy Mistrzostwo Polski seniorów na dystansie  Ironman 140.6, oraz dwukrotnie wystąpiłem na Mistrzostwach Świata Ironman 70.3(2016,2018) Age group. Trenerowi zawdzięczam, nie tylko rozwój sportowy, ale również dużą dawkę wiedzy w sposobie podejścia do triathlonu. Ogrom doświadczenia jakie posiada sprawia, że trening który zadaje jest idealnie dopasowany do każdego zawodnika.

Paweł Reszke

Pracuję z Michałem od czterech lat i nie zamierzam przestać 😊 Nie ma sztampy, ani nudy! Dla mnie mega motywacją w pracy z Michałem jest nie tylko poprawa moich wyników i bycie życiówek w czasie zawodów z roku na rok, ale też pochwała za dobrze wykonany trening, świetna atmosfera na grupowych treningach i obozach szkoleniowych. Cierpliwy oraz zawsze gotowy pomóc i wysłuchać  (nawet maruderów 😉) Polecam!

Aleksandra Obiedzińska

“Z Michałem współpracuję od czerwca 2018 roku. Tegoroczny sezon był dla mnie bardzo udany, a nie byłoby to możliwe bez dobrego przygotowania. Dzięki Michałowi zrobiłam duży postęp, a co najważniejsze bez kontuzji. Treningi są ciekawe, przejrzyste i dopasowane do możliwości zawodnika.”

Magdalena Lenz

Michał to profesjonalny i odpowiedzialny trener, z dużą wiedzą i wyczuciem możliwości zawodnika. Dzięki wspólpracy z Nim udało się spełnić jedno z moich największych marzeń – Ironmana na pełnym dystansie. Jestem mu za to ogromnie wdzięczny !!! Michał to solidna firma.

Sławomir Kapica

“Treningi przygotowane przez Michała są dobrane do potrzeb, możliwości i celów zawodnika, są różnorodne, nie są monotonne, widać postęp w przygotowywaniach”

Marcin Cichocki

“Team wykonuje wspaniałą robotę, prowadząc młodych ambitnych zawodników PRO oraz amatorów, którzy również mogą pochwalić się wynikami”

Remigiusz Cichosz

Do obozu pozostało:

Day(s)
Hour(s)
Minute(s)
Second(s)